Ponuka nehnuteľností

4 izbový byt s veľkou lodžiou a balkónom

Veľký byt s pekným výhľadom

Pekný byt s veľkou rozlohou, veľkou lodžiou orientovano na Kamenný mlyn. Tri samostatné izby a obývacia izba s kuchyňou. Všetky majú vstup na balkón alebo lodžiu. Kompletné podlahové kúrenie a vlastný plynový kotol. V cene holobytu sú plastové okná, príprava na klimatizáciu a príprava na vonkajšie žalúzie,  pivničnú kobku a parkovacie miesto. Celková  plocha bytu je 121 m2. Z toho obytná plocha 95 m2, lodžia má plochu 14 m2 a balkón 7,5 m2. Pivničná kobka má rozlohu 4,5 m2.

Predajná cena: 218.900,- € 

Uvádzacia cena 215.900,-€ 

4 izbový byt s veľkou lodžiou

Vyborne riešeny byt s priamym výhľadom na Kamenný mlyn

Moderný 4 izbový byt. Tri samostané izby a obývacia izba s kuchyňou. V cene holobytu  je podlahové kúrenie s vlastným plynovým kotlom , plastové okná, príprava na klimatizáciu a príprava na vonkajšie žalúzie. V cene je tiež pivničná kobka a vlastné parkovacie miesto. Z dvoch izieb možnosť prístupu na lodžiu. Obytná plocha bytu je 82 m2, lodžia 12,5 m2 a pivničná kobka 4,5 m2.

 Predajná cena: 186.890- €

  Uvádzacia cena 182.900,-€ 

4 izbový byt s veľkou lodžiou a balkónom

Veľký byt s pekným výhľadom

Priestranný 4 izbový byt s  veľkou lodžiou orientovanou na Kamenný mlyn. Všetky izby sú neprechodné a obývacia izba je spojená s kuchyňou. Všetky majú vstup na balkón alebo lodžiu. V cene holobytu sú plastové okná, podlahové kúrenie s vlastným plynovým kotlom, príprava na klimatizáciu, parkovacie miesto a pivničná kobka. Celková  plocha bytu je 120 m2 z toho obytná plocha bytu 95 m2,  lodžia má plochu 13 m2 a  balkón 7,5 m2. Pivničná kobka má rozlohu 4,5 m2

Predajná cena: 218.900,- €

 Uvádzacia cena 215.900,-

Obchodný priestor

Priblížte sa svojim zákazníkom

Pripravili sme pre Vás obchodný priestor o rozmere 139,5m2. Priestor je situovaný v novovzniknutej obytnej zóne, kde je nedostatok služieb a nebytových priestorov, takže podnikateľský úspech je skoro zaručený. Bezproblémové parkovanie pre Vašich klientov. Priestor má vlastné sociálne zázemie.

Prenájom: informácie u developera

Rezervované


Obchodný priestor

Priblížte sa svojim zákazníkom

Obchodný priestor o rozmere 41m2.  Vhodný na menšiu prevádzku napr. kaderníctvo, barbier shop, trafika.....Priestor je situovaný v novovzniknutej obytnej zóne, kde je nedostatok služieb a nebytových priestorov, takže podnikateľský úspech je skoro zaručený. Bezproblémové parkovanie pre Vašich klientov. Priestor má vlastné sociálne zázemie.

Prenájom: informácie u developera 

Obchodný priestor

Priblížte sa svojim zákazníkom

Väčší obchodný priestor o rozmere 85,7m2 je situovaný v novovzniknutej obytnej zóne, kde je nedostatok služieb a nebytových priestorov, takže podnikateľský úspech je skoro zaručený. Bezproblémové parkovanie pre Vašich klientov. Priestor má vlastné sociálne zázemie.

Prenájom: informácie u developera